Гольова феєрія на стадіоні КНУ ім. Шевченка

У четвер, 21 жовтня на футбольне поле Київського національного університету ім. Тараса Шевченка завітав колектив з Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Гості прибули на гру п'ятого туру в якості фаворита, однак господарі не зважали на це і вийшли на поєдинок з наміром здобути позитивний результат. Початок першого тайму запам’ятався енергійністю гостей та тиском, який призвів до миттєвого результату – призначене пенальті у ворота Олеся Колоса через гру рукою господарями у власному карному майданчику. Владислав Никоненко на другій хвилині реалізував 11-метровий штрафний, перегравши голкіпера «шевченківців». Молода команда Костянтина Сахарова змушена була відбиватись від позиційних атак суперника, але точні передачі на півзахисників «розкривали» захист господарів. На 20-тій хвилині подвоїти перевагу вдалось Максиму Круку, який точно пробив у дальній кут воріт. Захисникам команди з КНУ не вдалось стримати форварда суперників Никоненко, який, маючи прекрасну позицію, пробивав головою, однак Олесь Колос парирував цей удар. На 28-мій хвилині свій перший гол у сезоні забив Андрій Боровський, який відправив м’яч у сітку ударом головою з навісної передачі Максима Крука. За рахунку 0:3 команди пішли на відпочинок.

По перерві обидва наставника провели заміни у своїх складах. Господарі активно розпочали другий тайм поєдинку та неодноразово турбували володіння Сергія Седляра, користуючись помилками своїх супротивників у центрі поля. Низка таких погрішностей призвела до забитого м’яча – у команді «біло-бордових» на 64-тій хвилині відзначився Богдан Пасічний. Гості швидко повернули контроль під свої ноги – на 69-тій хвилині Владислав Никоненко оформив дубль, додавши впевненості новачкам, які вийшли на заміни. А через хвилину грінченківці провели швидку атаку – і Андрій Боровський вирішив взяти приклад з капітана команди і забив удруге.

У центрі поля велось багато боротьби, бо шевченківці намагались зупиняти наступ суперника і самим виходити «на побачення» з голкіпером. Проте, «бірюзово-чорні» гравці продовжували позиційно тиснути і на 81-шій хвилині Максим Ващук вдало зіграв на добиванні, роблячи рахунок 1:6. Але такий результат не задовольняв господарів, і вони продовжували дотримуватись своєї тактики гри, яка виявилась результативною у вигляді забитого м’яча Федором Міщенком під кінець поєдинку.

Матч видався цікавим та динамічним, адже гра велась не в одні ворота. Швидкості і господарів, і гостей були вражаючими. Підопічні Костянтина Сахарова билися гідно та гостро відповідали на атаки, однак їх, на жаль, не вдалось втілити у залікові бали. Команда Сергія Швеця не поступається четвертий матч поспіль, і ця перемога лише загострить питання щодо першості в чемпіонаті.