Драматична розв'язка в кінці поєдинку

4 листопада команди з Національного університету фізичного виховання і спорту України та Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова провели матч 6-го туру чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів на полі середньої школи №231.

Ця зустріч була важливою для обох колективів, адже вони знаходяться у нижній частині турнірної таблиці. «Педагоги» прагнули перервати безвиграшну серію, а команда з НУФВСУ мала іншу точку зору.

Матч розпочався з швидких атак господарів, які почали прицілюватись у ворота суперника, і вже на 6-тій хвилині рахунок був відкритим. Обстріл воріт Тимофія Лісового і далі продовжувався, однак м’яч летів вище поперечки. «драгоманівці», попри невдалий старт поєдинку, демонстрували свою професійність у поодиноких контр-атаках, одна з яких завершилась забитим голом Олександром Бєлкіним.

Господарі намагались не віддавати ініціативу і збільшили контроль у центральній зоні. Одна з позиційних атак привела до другого взяття воріт. Простріливши з лівого флангу Артур Мороз відзначився гольовою передачею, допомігши Денису Тарасову оформити дубль. А через 5 хвилин Артем Чава встановив рахунок 3:1 на користь НУФВСУ.

У другому таймі команда у помаранчевій формі намагалась швидко нейтралізувати небезпеку від опонентів, але «десятці» гостей все ж таки вдалось ще двічі забити. Результативний вихід один на один із голкіпером Владиславом Лазарчуком та обрізка від господарів відновили інтригу у цьому непростому для обох команд матчі – 3:3. «Педагоги», натхненні забитими голами, відрізками виглядали досить пристойно і намагались не тільки відбиватись, а й нав’язувати боротьбу опорним захисникам з НУВФСУ. Під кінець другої 45-хвилинки напруга у штрафному майданчику «драгоманівців» дедалі зростала. Долю протистояння вирішило призначене на 80-тій хвилині пенальті у ворота Лісового. Хоча голкіпер і вгадав кут воріт, але витягнути м’яч з поставленого удару Миколи Березіна не вдалось. Гості ще декілька раз доходили до протилежного карного майданчика, але змінити ситуацію не змогли. Фінальний свисток арбітра сповістив, що це динамічне протистояння завершилось із загальним рахунком 4:3.

Гравці Національного університету фізичного виховання і спорту у напруженій зустрічі все ж таки виривають для себе перемогу, після поразки у минулому турі. А на підопічних Мар’яна Марущака очікують суперники, з якими можна і треба брати залікові бали, бо на даному етапі «драгоманівці» очолюють антирейтинг  з найбільшою кількістю пропущених м’ячів (51). Попри невдалі дебюти у Чемпіонаті обидві команди лише нарощують досвід та намагаються втілити свої фахові навички у практику.