Анонс матчів 18.10 - 22.10

Команді НПУ ім. Драгоманова не позаздриш, адже в стартових трьох турах підопічні Мар’яна Марущака зустрічаються з першою, другою та третьою командами за підсумками минулого сезону. Треба винести максимум досвіду з цих матчів і спробувати дати бій на полі НУБіПУ.

Дуже непростий старт НУФВСУ і зовсім не звичне положення цієї команди у турнірній таблиці. Непогана нагода, аби реабілітуватись – матч з «Легпромом», проте колектив Костянтина Бабича не варто недооцінювати.

КНУ вдома спробує нав’язати свою гру КУБГ - команді яка приїде в якості явного фаворита протистояння. Чи вдасться господарям відібрати очки у Никоненко та компанії?

В минулому турі «медики» не здивували у матчі з чинним чемпіоном, тому вони матимуть чудову нагоду здобути перемогу вже у матчі з «Будівельником»». Останні вже встигли відчути смак перемоги в минулому турі, тому хлопці з КНУБА спробують поборотися за очки.

Без жодних сумнівів центральний матч туру. Повторення двох попередніх фіналів, в яких переможцями виходили гравці з КНТЕУ, але в чемпіонаті, як правило, НАВС завжди намагається не програвати. Чого тільки варта минулорічна гра на полі «Динамо-Академії» з вилученнями та остаточним рахунком 2:2. З нетерпінням очікуємо на цю гру.

Дисваліфікації: Лановенко Андрій 18.10. (НУБіПУ)
Раїлко Богдан 21.10. (КНУ ім. Т. Шевченка)
Прес-служба ФАСК
 
18 жовтня 2021

 133 перегляда

 
 
123123