Анонс матчів 15.11 - 19.11

Непогана нагода для команди НУБіПУ перервати невдалу серію без перемог та в непоганому гуморі готуватись до весняної частини змагань. Натомість для НУФВСУ це ще один іспит, адже ця команда ще не грала на натуральному газоні.

Центральна подія ігрового тижня, в якій КУБГ прийматиме КНТЕУ. Завжди цікаво спостерігати за протистоянням цих колективів та їх тренерів. Чи вдасться чинному чемпіону завершити перше коло змагань без втрат очок?

Сусіди в нижній частині турнірної таблиці. Дуже важливі очки може здобути один з колективів, а хто це буде дізнаємось у вівторок, 16 листопада.

Також один з найбільш цікавих матчів цього тижня, в якому «Медики» прийматимуть «Динамо-Академію». В минулому турі обидві команди здобули більш ніж переконливі перемоги та прагнуть продовжити серію.

«Педагоги» в цьому сезоні ще очок не здобували, хоча були дуже близькими до цього кілька разів. Чи вдасться їм нарешті відчути смак перемоги в ХХІІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО?

Лідер турнірної таблиці прийматиме вдома КНУ ім. Тараса Шевченка. Ще кілька сезонів тому це був матч двох дуже серйозних та амбітних колективів. Попри те що наразі КНУ виступає в ролі новачка поточного чемпіонату, вони здатні створити проблеми своєму більш титулованому опоненту.

Дискваліфікації: Олексій Ткачук (КУБГ 16.11)

Федір Міщенко (КНУ ім. Шевченка 16.11)

 
15 листопада 2021

 131 перегляд

 
 
123123