Анонс матчів 11.10 - 13.10

Після здобуття бронзових медалей в минулому розіграші чемпіонату з футболу серед студентів, команда НУБіПУ почала більш впевнено здобувати очки вже у новому сезоні. Натомість КНУ ім. Тараса Шевченка в минулому турі зазнали поразки від НАВСу, проте виглядали доволі непогано, як для новачків змагань. Чи вдасться їм у виїзному матчі нав’язати боротьбу більш досвідченому супернику.

Два матчі без очок від команди з НУФВСУ, яка поки дуже непросто входить у новий сезон, але наразі у них є чудова нагода, аби перервати цю серію та здобути перші очки. Натомість «Будівельники» не виглядають, як команда, яка не буде боротися за перемогу, адже в кожному матчі хлопці борються та показують все більш впевнену гру.

Шанс для КУБГ здобути третю поспіль перемогу в сезоні, але для цього їм необхідно здолати «Легпром». Останні ще очок не здобували, але від таких команд це можна очікувати в будь-який момент.

Центральний матч туру, в якому чемпіон завітає до амбітної команди «Медик». Для колективу з КМУ це вже третій сезон у наших змаганнях і з кожним матчем вони додають у власній впевненості. Побачимо, чи зможуть «медики» дати бій гранду студентського футболу столиці та всієї України.

Команді з НПУ ім. Драгоманова слід забути невдалий старт чемпіонату та продовжити здобувати безцінний досвід. Не позаздриш молоді «педагогів», які в перших двох турах зіграла в гостях проти чемпіона, а тепер на них очікує виїзний матч проти віце-чемпіона. Для «Динамо-Академії», у якої змінився головний тренер, цей матч може завершитись третьою перемогою поспіль.

 
11 жовтня 2021

 152 перегляда

 
 
123123