Анонс матчів 08.11 - 12.11

Ігровий тиждень розпочнеться матчем 9-го туру, в якому КУБГ прийматиме НУФВСУ. Господарі зазнали першої поразки в сезоні у попередній грі проти НАВСу, натомість гості вирвали перемогу в матчі проти НПУ. Хто зможе краще налаштуватись на цей поєдинок?

«Легпром» нарешті відчув смак перемоги, але в 7 турі на них очікує виїзне протистояння з командою, яка поки що виглядає непереможною. Чинні чемпіони здобули шість перемог у шести стартових турах, але їм не варто недооцінювати колектив КНУТД.

«Медики» втратили очки в минулому турі, але мають нагоду реабілітуватись за цю втрату вже у матчі з командою НПУ. Натомість хлопці Мар’яна Марущака прагнуть нарешті переломити хід безвиграшної серії для себе.

Центральна гра туру в епіцентрі якої знову команда НУБіПУ. Минулі дві гри для «аграріїв» пройшли не за їх планом, але їх варто забути і готуватись до КУБГ, який також є непростим та принциповим суперником – саме «нубіпівці» відібрали у «грінченківців» бронзові нагороди минулого чемпіонату.

В минулому сезоні цей матч носив би звання головної події туру, але поки що ми не бачимо той НУФВСУ, до якого так звикли всі вболівальники студентського футболу останніх років. Та це не відміняє того факту, що на полі зустрінуться дві сильні команди, які поборються за три очки.

Зустріч двох колективів, від яких можна очікувати будь-що. Обидва відібрали очки у «Медиків» на виїзді, обидва зазнавали розгромних поразок, перемагали НУФВСУ і от тепер зустрінуться між собою. Для підопічних Костянтина Сахарова це нагода відчути впевненість у власних силах на весь поточний сезон.

Дискваліфікації: Артем Каторгін (КУБГ 09.11, 11.11)

Захар Дудар (КУБГ 09.11)

Ніязі Аметов (КМУ 11.11)

Федір Міщенко (КНУ 11.11)

 
9 листопада 2021

 153 перегляда

 
 
123123