Анонс матчів 01.11 - 05-11

В поточному сезоні «Легпром» ще не здобував очок, попри непогану гру в окремих матчах. Цього разу до них завітають «будівельники», які за попередні 5 турів здобули вже більше очок, аніж за весь минулий сезон. 6 тур розпочнеться із цікавого протистояння.

«Шевченківці» нарешті змогли відчути смак перемоги, але на цьому тижні на них очікує дуже непростий гостьовий матч проти команди «Медик», яка не планує втрачати очок.

Центральний матч туру, в якому чинний чемпіон завітає до команди з бронзовими нагородами минулого сезону. До попереднього туру, збірна НУБіПУ не знала втрат, але цю серію перервав колектив НАВС. Чи вдасться хлопцям реабілітуватись в матчі з принциповим суперником?

Як би це дивно не звучало, але ця гра – це шанс для НПУ ім. Драгоманова здобути перші свої очки в сезоні, слідуючи прикладу «шевченківців». Натомість дуже непростий старт видався для колективу з НУФВСУ, але після чорної полоси завжди настає біла.

Ще один матч, який сміливо може претендувати на звання центрального в шостому турі. КУБГ не втрачали очок в цьому сезоні, але наразі на них очікує більш солідний суперник з НАВСу, який в минулому турі показав, що до них необхідно готуватися із підвищеною зарядженістю.

 
1 листопада 2021

 149 переглядів

 
 
123123