Збірна команда Київського національного університету культури і мистецтв з футболу бере участь у змаганнях різного рівня починаючи з 2000 року. Команда КНУКіМ однією з перших стала членом ФАСК, і вже в першому сезоні завоювала срібні нагороди Першої ліги. Із 2009 по 2011 роки збірна КНУКіМ брала участь у турнірі ФАСК з міні-футболу серед команд Першої ліги. 

2014 року за ініціативи Спортивно-оздоровчого комітету студентського парламенту КНУКіМ (СОК КНУКІМ) та нового керівника команди Дмитра Макухи оновлена збірна «Університету культури» повернулась до участі у футбольних турнірах серед студентських команд Києва. В сезоні 2014-2015 рр. команда виборола право виступати у фінальній частині Студентської ліги «Динамо» Київ, де в підсумку посіла 4 місце.

У сезоні 2016-17 рр., після трьох років виступів у Першій лізі, футболісти «Університету культури» вибороли срібні нагороди та вперше в історії вийшли до Вищої ліги.

Починаючи з 2016 року домашні матчі та тренування команда КНУКіМ проводить на стадіоні Спортивного клубу збройних сил України (колишній домашній стадіон клубу Прем’єр-ліги «Арсенал» Київ), місткістю 12000 глядачів з натуральним трав’яним покриттям поля, резервним стадіоном «Університету культури» є стадіон «Локомотив» з полем зі штучним покриттям та трибунами для двох тисяч глядачів.

У вересні 2018 року новим наставником збірної КНУКіМ з футболу став молодий фахівець Олександр Гаврильченко. Запрошення нового тренера покликане реалізувати амбіції керівництва універсиету та команди підняти футбольну збірну КНУКіМ із рангу міцного середняка до п’ятірки кращих студентських футбольних команд Столиці та щосезону боротись за Чемпіонство.  

Збірна команда Київського національного університету культури і мистецтв «Університет культури»:

·       фіналісти Студентської ліги «Динамо» сезону 2014-2015 рр.

·       срібні призери Чемпіонату ФАСК з футболу серед команд Першої ліги сезону 2016-2017 рр.

Офіційні сторінки СОК КНУКіМ в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/sokknukim

https://www.instagram.com/sokknukim

 


Аксельрод Ростислав
Бедь Богдан
Бороздін Владислав
Ванкевич Ігор
Ведмідь Денис
Верещаєв Олександр
Віхляєв Сергій
Горяной Андрій
Дубовик Андрій
Загорулько Дмитро
Задорожній Денис
Ісупов Антоній
Калетнік Назар
Колеко Михайло
Кузьмин Артур
Кучер Максим
Лесь Євгеній
Мартищук Арсен
Марченко Дмитро
Мігасенко Віталій
Несвитайло Андрій
Новак Володимир
Романов Давид
Северин Вадим
Сліпощон Назарій
Теличкан Руслан
Троман Анатолій
Яцута Олександр
123123