Європейський університет
ТренерТихонькова Ірина Сергіївна
КапітанКучма Роман
 

Серед розмаїття вищих навчальних закладів приватної  форми власності, народ­жених після здобуття Україною неза­лежності, Європейський універси­тет — один з перших і найбільш відомих. За 25 років своєї діяльності університет здо­був вагомий авторитет серед освітянських та ділових кіл нашої держави. Європейський університет сьогодні — це сучасний багатопрофільний вищий навчальний заклад. За різними формами навчання тут проходять підготовку та перепідготовку десят­ки тисяч майбутніх фахівців. Випускники університету займають високі посади на багатьох перспективних підприємствах, фірмах та в організаціях як в Україні, так і за кордоном.

Європейський університет був заснований у 1991 р. родиною Тимошенків. З першого дня існування університет очолює ректор – Іван Іванович Тимошенко, професор, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, Заслужений працівник освіти України.

Розвиток спортивної складової освіти студента є дуже високим пріорітетом для керівництва університету. Наша збірна з футболу багато разів приймала участь у міжвузівських турнірах з фут залу та футболу по м.  Київу.

Так у 2009, 2011 роках  на «Кубку Дружби» збірна команда університету зайняла ІІ призові місця, а в 2010 ріці вона здобула перемогу, зайнявши І місце.

Футбольна команда Європейського університету стала учасником Вищої ліги ФАСК в сезоні 2017-2018 рр., виступавши перед тим в Першості.


Тихонькова Ірина Сергіївна
Головний тренер
Богатиренко Микита
Захисник
Брицький Руслан
Гаврасієнко Іван
Галицький Владислав
Гоменюк Олексій
Гомес Луіс
Горбунов Андрій
Дігтярь Сергій
Дрозд Павло
Жильчук Дмитро
Зеркаль Антон
Кириленко Андрій
Кучма Роман
Півзахисник
Липовик Ігор
Моруга Сергій
Муха Денис
Некрашевич Денис
Захисник
Романчук Віталій
Селещук Олександр
Стеценко Тарас
Суходольський Олександр
Захисник
Яковенко Вадим
Сірік Максим
Павловський Ілля
Денисюк Ігор
Шапочка Владислав
Кияшко Руслан
Пінто Пінеда Франсіско
Антоненко Андрій
123123