ФУТБОЛЬНА АСОЦІАЦІЯ СТУДЕНТІВ МІСТА КИЄВА (ФАСК) була заснована у 1999 році,  як громадська організація, яка мала на меті сприяти розвитку та розбудові студентського футболу в м. Києві. На той час у столиці України не існувало сформованої футбольної спілки, яка займалася б організацією змагань серед студентів. Керуючись бажанням популяризувати студентський футбол, на базі Академії у співробітництві з Київським міським управлінням з фізичної культури і спорту МОН України у листопаді 1999 року була заснована Футбольна асоціація студентів м. Києва.

                    Збірна команда м. Києва з футболу - Бронзовий призер IV літньої Універсіади України м. Харків, 6-12 травня 1999 р.

   Починаючи з 2000 року збірна команда ФАСК розпочала свої виступи в офіційних Міжнародних та Всеукраїнських змаганнях серед студентів. Вже у 2000 році наші футболісти, виступаючи на найбільшому міжнародному турнірі в м. Гронінгем (Нідерланди) серед 24 кращих студентських команд Європи, здобули перемогу та зайняли перше місце, не залишивши шансів команді Польщі у фіналі змагань (результат зустрічі - 2:0 на користь українців).

  Збірна команда ФАСК - Переможець міжнародного XII турніру «Кнікербокерс-2000»  м. Гронінгем (Нідерланди), 4.06. 2000 р.

   У травні 2001 року збірна команда ФАСК з футболу вперше в своїй історії посіла перше місце на V Всеукраїнській Універсіаді студентів.

   У 2003 та 2005 роках на змаганнях VI та VII літніх Всеукраїнських Універсіадах студентів наша команда повторила успіх 2001 року та стала переможцем цих змагань. Ставши переможцем тричі поспіль, збірна команда ФАСК  показала такий результат, якого досі не досягла ще жодна команда-учасниця змагань.

   За перемоги у V та VI літніх Універсіадах гравцям команди були присвоєні звання «Кандидатів у майстри спорту», а 8 гравців були запрошені до провідних футбольних клубів України Першої та Другої ліг.

     Збірна команда м. Києва з футболу - Чемпіон V літньої Універсіади України  20 травня 2001 р.

   У 2013 році збірна команда м. Києва вчетверте стала переможцем Всеукраїнської Універсіади студентів. Студенти київських вузів А. Манохов, А. Запорожан, А. Старогородський, А. Башлай, Б. Проневич (всі МАУП) та О. Репа (НУФВСУ) входили до складу студентської збірної  України, яка у 2007 та 2009 роках стала переможцем ХХІV та ХХV Всесвітньої Універсіади студентів.

                      Збірна команда м. Києва з футболу - Чемпіон VI літньої Універсіади України м. Ірпінь, 18 травня 2003 р.

     Колективний член ФАСК - команда з футболу МАУП брала участь у Чемпіонатах Європи, а саме: у 2007 році у місті Рим зайняла 11 місце, 2008 р. – у м. Києві 2 місце, 2009 р. – у м. Варшава 6 місце, 2010 р. – у м.Стамбул 6 місце.

   Сьогодні ФАСК об’єднує 25 колективних членів. Футбольною асоціацією студентів міста Києва проводиться регулярний Чемпіонат, першість та кубки з футболу м. Києва серед вищих навчальних закладів, а також змагання з міні-футболу серед студентів та аспірантів очного навчання.

   Команди Київського національного торгівельно-економічного університету (КНТЕУ), Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) та МАУП беруть участь у Чемпіонаті України з футболу серед студентських команд, який проводить Всеукраїнська футбольна асоціація студентів.

    З ініціативи ФАСК, Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та Фан-клубу ФК «Динамо» Київ, у жовтні на стадіоні ФК «Динамо» ім. В.В.Лобановського пройшов матч за Супер-Кубок  серед студентських команд – переможців Студентської ліги ФК «Динамо» та володаря Кубку м. Києва серед ВНЗ (сезон 2013/2014 рр.), на якому були присутні понад  чотири  тисячі  глядачів. 
 
 
 

 В оновленому складі Збірна ФАСК розпочала свій шлях на Кубку Стефана Решка. Після успішного подолання групового етапу студенти-футболісти гідно пройшли й раунд плей-офф й, зрештою, здобули заповітний кубок.


Кревський Олександр Євгенович
Керівник команди
Яценко Олексій
Головний тренер
Швець Сергій
Головний тренер
Дамір Месауд
Березовський Микола
Коновалов Микита
Бухал Гліб
Бачинський Віктор
Кузьменков Дмитро
Марченко Артем
Міхєєв Дмитро
Чоботар Олег
Луньов Артем